Jesteśmy zwierzolubni

 /grafiki/80-zwierzolubni-w-mediach.jpeg
Nasze przedszkole ponownie podjęło współpracę ze schroniskiem dla zwierząt w Biskupicach. Wirtualnie zaadoptowaliśmy pieska o imieniu Łasuch. Organizujemy zbiórki pieniędzy dla naszego pieska oraz zbiórki żywności dla wszystkich zwierząt ze schroniska. 
Łasuch
/grafiki/Pies 322asuch.png
 

 
Nasze przedszkole podjęło współpracę ze schroniskiem dla zwierząt w Biskupicach. Wirtualnie zaadoptowaliśmy pieska o imieniu Bantuś. Organizujemy zbiórki pieniędzy dla naszego pieska oraz zbiórki żywności dla wszystkich zwierząt ze schroniska.
Działania te mają na celu nie tylko uwrażliwianie na los bezdomnych zwierząt i zapobieganie ich bezdomności.
Doceniono nasze zaangażowanie i wielotenią pomoc  udzielaną zwierzakom z schroniska.
Otrzymaliśmy certyfikat w formie emblematu „Jesteśmy zwierzolubni”.
Bardzo się cieszymy i dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc!
 
Bantuś
 /grafiki/bantus.jpg
 
Witam, mam na imię Bantuś. Na świecie zawitałem w okolicach maja 2017 roku. 19 października 2017 przywieziono mnie z ul. Wolności z okolic przystanku Lompy, gdzie z niewiadomych powodów biegałem bez jakiegokolwiek nadzoru. Jestem bardzo odważny, wesoły z przyjaznym nastawienie zarówno do innych psów jak i do ludzi. Mam ogromny apetyt, dlatego też trzeba mnie pilnować, bo nie tak rzadko mam ochotę dossać się do miski koleżanki z boksu. Uwielbiam się bawić, potrafię się bawić z innymi psami, lecz czasem zdarza mi się zapomnieć o swoich nieco zawyżonych gabarytach niż moi rówieśnicy. Dużo większą radość sprawia mi zabawa z człowiekiem. Lubię biegać za piłeczkami lub za patykami. Potrzebuję przyjaciela, który przede wszystkim ma doświadczenie z psami, cierpliwość oraz chęć pracy, ponieważ czeka mnie jej sporo. Zaczynając choćby od podstaw, które powinienem opanować jak najszybciej, by stać się bezproblemowym członkiem rodziny. Posiadam aktualne szczepienie, odrobaczenie. Mam równiez chipa.
W październiku 2017 r. Przedszkole nr 11 ze składek grupowych przekazało
na pieska Bantusia kwotę 240 zł.
 
 
PRZEDSZKOLE NR 11 W ZABRZU
 
Wizją naszego przedszkola jest
„Przedszkole przyjazne rodzinie”
KONTAKT
 
ul. A. Fredry 21
tel. 32 271 37 84
e-mail. przedszkole@p11.zabrze.pl
 
Skrzynka pocztowa
ePUAP/p11zabrze/skrytka
 
 
 /grafiki/sekap.jpg/grafiki/umzabrze.png/grafiki/bip.png